Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 11-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
24.01.2021
❤️ Blíží se Valentýn ❤️
Už víte čím letos obdarujete svoji milovanou polovičku? Ikdyž všichni v ČR slavíme raději 1. Máj, tak i na Valentýna není špatné obdarovat svoji lás... číst celé
23.01.2021
Vítejte milovníci stylu a krásných šperků :-)
Právě jsme pro váš spustili eshop! číst celé
23.01.2021
Denně novinky
Aktuálně vkládáme nové produkty denně !  číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
20.02.2021 Rady a návody
Jak pečovat o své šperky?
Ať si koupíme obyčejnou bižuterii nebo drahou značkovou - o obojí musíme pečovat stejně. číst celé
22.12.2018 Tip na dárky
Valentýn
❤️ Blíží se Valentýn ❤️ číst celé
21.12.2018 Rady a návody
Jak poznat originál?
Pár rad a návodů jak poznat, že kupujete originál číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásni novinky, akce a slevy! Zaregistruj se!

Vše budeš vědět první! Můžeš se kdykoli odhlásit. 

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Jméno a přijmení: *
Váš email: *
Číslo objednávky: *
Název a číslo vráceného produktu: *
Důvod vrácení: *
Vaše číslo účtu, na které má být částka vrácena.: *
Opište text z obrázku*
Odstoupení od smlouvy spotřebitelem

Spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě čtrnácti dnůLhůta podle věty první běží ode dne uzavření smlouvy a jde-li o
a) kupní smlouvu, ode dne převzetí zboží,
b) smlouvu, jejímž předmětem je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, ode dne převzetí poslední dodávky zboží, nebo
c) smlouvu, jejímž předmětem je pravidelná opakovaná dodávka zboží, ode dne převzetí první dodávky zboží.

Upozorňujeme, že naše zboží neslouží k bezplatnému zapůjčení a nejsme půjčovna!!!


Šperkoviště.cz umožňuje spotřebiteli odstoupit prostřednictvím vyplnění a odeslání vzorového formuláře pro odstoupení od smlouvy na internetových stránkách ZDE, a spotřebiteli tak Šperkoviště.cz potvrdí bez zbytečného odkladu v textové podobě jeho přijetí.

Dále zboží zaslat korespondenčně - DOPORUČENĚ a pojištěné (neručíme za ztrátu), a to na adresu:

Módní butik s. r. o. - Šperkoviště.cz, Husovo nám. 39/26, 266 01 Beroun 

  • je nutné - VŽDY nás předem před odesláním kontaktovat vyplněním formuláře, emailem nebo telefonicky !!! Upozorňujeme, že na jiné adrese nebude zboží přebíráno !!!

Popř. je možné požádat o kód na vrácení zboží přes Zasilkovna.cz


Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, zašle nebo předá žboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které od Šperkoviště.cz obdržel, a to na své náklady.

 

Další možností je přinést zboží osobně do showroomu - pouze po předchozí dohodě - Módní butik s. r. o., Husovo nám. 39/26 (vchod ul. Biřická), 266 01 Beroun. Zboží zde bude zkontrolováno a převzato, o čemž Vám bude vydán doklad a pokud nevyberete nic výměnou, tak Vám bude částka zaslána na bankovní účet, ze kterého byla platba přijata - není možné v kamenném showroomu vracet hotovost - pokud jste zaplatili převodem na účet/dobírkou. 


Rozhodne-li se spotřebitel pro odstoupení v uvedené lhůtě, doporučujeme pro urychlení vyřízení odstoupení zboží doručit na korespondenční adresu Šperkoviště.cz spolu s přiloženým průvodním dopisem s případným důvodem odstoupení od kupní smlouvy (není podmínkou), s originálem faktury a uvedeným číslem bankovního účtu.

Zboží musí spotřebitel vrátit úplné, s kompletní dokumentací (fakturou), nepoškozené, čisté, NENOŠENÉ, pokud možno včetně originálního obalu, ve stavu a hodnotě, v jakém zboží převzal - POKUD TOTO NEBUDE UČINĚNO - A ZBOŽÍ PŘIJDE V OPOTŘEBOVANÉM STAVU, SE ZNÁMKAMI POUŽÍVÁNÍ, NAVONĚNÉ, ČI BEZ CEDULEK - bude vrácená částka snížena o 30% což je sazba za opotřebení daná naší společností Módní butik s. r. o.


Spotřebitel odpovídá Šperkoviště.cz pouze za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než je nutné s ním nakládat s ohledem na jeho povahu a vlastnosti. Tzn. například zboží bylo vybalené, nošené, je naparfémované, atd.

Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, vrátí mu Šperkoviště.cz bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, částku za zboží + poštovné, které od něho na základě smlouvy přijal, stejným způsobem.

Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, Šperkoviště.cz však není povinna vrátit přijaté peněžní prostředky spotřebiteli dříve, než jí spotřebitel zboží předá.

Spotřebitel bere na vědomí skutečnost, že jsou-li se zbožím poskytovány dárky, je darovací smlouva mezi Šperkoviště.cz a Kupujícím uzavřena s podmínkou, že dojde-li k využití práva spotřebitele odstoupit od kupní smlouvy, darovací smlouva pozbývá účinnosti a spotřebitel je povinen spolu s vráceným zbožím vrátit i s ním související poskytnuté dárky včetně všeho, oč se obohatil. V případě, že tyto nebudou vráceny zpět, budou tyto hodnoty chápány jako bezdůvodné obohacení spotřebitele. Není-li vydání předmětu bezdůvodného obohacení dobře možné, má Šperkoviště.cz právo na peněžitou náhradu ve výši obvyklé ceny.

Odstoupení v ostatních případech
Kupující nemůže odstoupit od smlouvy, ani požadovat dodání nové věci, nemůže-li věc vrátit v tom stavu, v jakém ji obdržel. To neplatí,
a) došlo-li ke změně stavu v důsledku prohlídky za účelem zjištění vady věci,
b) použil-li Kupující věc ještě před objevením vady,
c) nezpůsobil-li Kupující nemožnost vrácení věci v nezměněném stavu jednáním anebo opomenutím, nebo
d) prodal-li Kupující věc ještě před objevením vady, spotřeboval-li ji, anebo pozměnil-li věc při obvyklém použití; stalo-li se tak jen zčásti, vrátí Kupující Šperkoviště.cz, co ještě vrátit může, a dá Šperkoviště.cz náhradu do výše, v níž měl z použití věci prospěch.

Neoznámil-li Kupující vadu věci včas, pozbývá právo odstoupit od smlouvy.

 

 

 

Novinky z našeho blogu

Jak pečovat o své šperky?
Jak pečovat o své šperky?
Ať si koupíme obyčejnou bižuterii nebo drahou značkovou - o obojí musíme pečovat stejně. číst celé
Valentýn
22.12.2018 Tip na dárky
Valentýn
❤️ Blíží se Valentýn ❤️ číst celé
Jak poznat originál?
Jak poznat originál?
Pár rad a návodů jak poznat, že kupujete originál číst celé
Chceš novinky, akce a slevy? Zaregistruj svůj email!
Buďme v kontaktu! Nebudeme Tě spamovat denně - pošleme jen to nejnutnější! Můžeš se kdykoli odhlásit. 
Záruka originality

Kde nás najdete

Nemáme klasický kamenný obchod

Máme showroom - domluvte si schůzku

Husovo nám. 39/26

Beroun, 266 01

Kontakty
Logo
(Po-Pá, 11-17 hod.)
Všechny fotky a značky prezentované v našem eshopu jsou chráněny autorským zákonem jejich příslušných vlastníků. Jakékoli kopírování nebo napodobování prvků těchto stránek je zakázáno. © 2011-2021, Šperkoviště.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz